Wygłuszenia akustyczne

Wygłuszenia akustyczne

Wygłuszenia akustyczne mieszkań oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu to jedno z bardziej popularnych zapytań ofertowych, jakie otrzymujemy od naszych klientów. Wykonanie prawidłowego wygłuszenia wymaga szerokiej wiedzy z zakresu akustyki budowlanej oraz prawidłowego zidentyfikowania problemów z akustyką, powodujących przenoszenie dźwięku do wewnątrz pomieszczeń chronionych.

Zajmujemy się wykonywaniem projektów i konsultacji akustycznych w zakresie wygłuszania przegród od dźwięków powietrznych i uderzeniowych. Badamy źródła hałasu, w szczególności hałas od wyposażenia technicznego budynku i od urządzeń. Nasza oferta obejmuje również identyfikację oraz pomiary źródeł hałasu przemysłowego, komunikacyjnego i lotniczego w środowisku.

Ze względu na niepowtarzalny charakter problemu w większości sytuacji, dobór odpowiednich materiałów i prac musi zostać poprzedzony wykonaniem badań akustycznych lub oględzin pomieszczeń. Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem badań – zapraszamy do kontaktu.

Ze względu na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego – specjalnie dla naszych klientów wprowadziliśmy zniżkę 50%. Szczegóły na podstronie – tarcza antykryzysowa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.