Izolacyjność akustyczna – dźwięki uderzeniowe

Izolacyjność akustyczna

Oferujemy wykonanie pomiarów izolacyjności akustycznej na dźwięki powietrzne oraz uderzeniowe wg aktualnych norm z zakresu akustyki budowlanej oraz wymagań w zakresie prowadzenia pomiarów akustycznych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą oraz najwyższej klasy sprzętem pomiarowy.

Badania izolacyjności akustycznej w budynkach wykonujemy po ustaleniu dogodnego terminu z około tygodniowym wyprzedzeniem. W szczególnych przypadkach, możliwe jest wykonanie badań w trybie przyspieszonym.

Dźwięki uderzeniowe

Pomiar izolacyjności akustycznej na dźwięki uderzeniowe wymaga użycia specjalistycznego urządzenia, generującego normatywne uderzenia w podłogę. Urządzenie o nazwie „stukacz młotkowy” lub „stukacz wzorcowy” jest trudno dostępnym sprzętem, którym dysponują pojedyncze laboratoria na terenie kraju.

Ze względu na duże zapotrzebowanie na pomiary terenowe dźwięków uderzeniowych, firma Acousticity dokonała zakupu niezbędnego sprzętu który jest dostępny na wyłączność dla naszych klientów. Dzięki temu rezerwując termin pomiarów masz pewność, że sprzęt będzie dostępny a pomiary zostaną przeprowadzone w określonym terminie.

Wykonujemy badania na terenie całego kraju: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź oraz inne miasta. Zapraszamy do kontaktu – dział kontakt.