Adaptacja akustyczna

Przestrzeń użytkowa, poza oczywistymi walorami wizualnymi, powinna też posiadać odpowiednie właściwości akustyczne. Zapewnienie odpowiednich warunków do prowadzenia rozmów jest równie ważne jak wystrój wnętrza. Z doświadczenia wiemy, jak często brak dobrej izolacji akustycznej jest uciążliwy podczas prowadzenia negocjacji. Wiemy też, jak brak adaptacji akustycznej negatywnie wpływa na komfort pracy i powoduje zmniejszenie efektywności.

Istnieje wiele parametrów, które mają zdecydowane znaczenie dla komfortu akustycznego. W przestrzeniach biurowych do najważniejszych należy zrozumiałość mowy. Wiemy nie tylko jak ją zmierzyć, ale również jak dostosować ją do właściwego poziomu. Ponieważ w pracy liczy się efektywność, dlatego bogaci w nasze doświadczenia z zakresu projektowania profesjonalnych studiów nagraniowych oferujemy Ci naszą pomoc, by wnętrze gdzie pracujesz, przyjmujesz klientów      czy prowadzisz negocjacje, zarówno pod względem akustycznym, jak i wizualnym, odpowiadało stawianym mu wymogom.

Niezależnie czy jest to pokój do codziennych prac Twojego zespołu, przestrzeń wielostanowiskowa, pokój prezentacyjny czy sala konferencyjna, w każdym z tych miejsc odpowiednie warunki akustyczne pozwolą lepiej wykorzystać bezcenny czas i osiągać lepsze rezultaty. Zapewnienie komfortu pracy przy zachowaniu estetyki na najwyższym poziomie jest naszym priorytetem, dlatego jeśli:

– masz problem z hałasem;
– chcesz by rozmowy nie wydostawały się na zewnątrz;
– masz problem ze zrozumieniem współpracowników,
– chcesz wyciszyć swoje biuro lub call center,
– potrzebujesz wyciszenia sali konferencyjnej,

skontaktuj się z nami!