Wygłuszanie ścian

Jeśli masz problem z akustyką w mieszkaniu, słyszysz dźwięki dochodzące z sąsiednich mieszkań lub instalacji technicznych budynku, skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na konsultacje. Możemy zaproponować rozwiązanie problemów z hałasem w mieszkaniu w większości przypadków występujących w starym i nowym budownictwie.

Wygłuszenie ścian jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą konsultacji akustycznych.

Działamy na terenie całej Polski: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Poznań.

 

 

Wyciszanie mieszkań

Niezależnie czy w studio nagraniowym czy domu mieszkalnym, dźwięk jest zawsze ten sam. Dlatego, jeśli zależy Ci na komforcie rozmawiania, słuchaniu muzyki czy ciszy, rozwiązania są bardzo podobne w obu przypadkach. Co więcej nasze sprawdzone rozwiązania stosowane przy budowie studiów nagraniowych są wielokrotnie skuteczniejsze niż popularne konstrukcje, a ich koszt jest porównywalny.

 

Projekty akustyczne

Nasze doświadczenia przy budowie pomieszczeń do pracy z dźwiękiem, znajdują zastosowanie również w pomieszczeniach codziennego użytku. Dzięki wielu zrealizowanym, projektom akustycznym posiadamy wiedzę jak skutecznie zapanować nad akustyką. Rozwiązywane przez nas problemy dotyczą zarówno adaptacji wnętrz gotowych pomieszczeń, jak również projektowania systemów kontroli dźwięku jeszcze nim owe pomieszczenia powstaną.

Jeśli zatem:
– masz problem z komunikacją w pomieszczeniach
– masz problem z hałasem przedostającym się przez ściany i strop
– przeszkadzają Ci hałasy przedostające się wentylacją
– potrzebujesz konsultacji czy nadzoru na rozwiązaniami akustycznymi
– potrzebujesz projektu akustycznego swojego domu, mieszkania domowego studia nagraniowego czy kina domowego

skontaktuj się z nami!

Działamy w całej Polsce: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Poznań.