Maciej Zakrzewski

Obecnie panujący szef Acousticity.
Absolwent wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Gitarzysta w stanie spoczynku i specjalista od wszystkiego;)

Łukasz Kołodziejczak

Z wykształcenia i zamiłowania elektroakustyk po Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej. W Acousticity główny specjalista ds. pomiarów akustycznych.

Jacek Stasiak

Specjalista ds. akustyki i projektowania. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, z zamiłowania muzyk i realizator dźwięku.

Anna Rakoczy

Jedyna humanistka w zespole. Specjalistka od spraw organizacyjnych.

O firmie

Acousticity Sp. z o.o. Sp. k. – firma o zasięgu międzynarodowym; założona przez Macieja Zakrzewskiego; działająca w branży akustyki, projektowania akustycznego, adaptacji akustycznej oraz izolacji przed hałasem. Firma powstała w 2009 r; w zakres jej działalności wchodzą takie dziedziny jak: izolacja przed hałasem, adaptacja akustyczna wnętrz, projektowanie akustyczne, pomiary akustyczne, konsultacje a nawet nadzór nad realizacją według projektu, oraz szkolenia z różnych dziedzin akustyki. Acousticity współpracuje z projektantami z innych branż m.in. konstruktorami, architektami, specjalistami od instalacji AV. Od 2013 r. wspiera również koło naukowe wydziału Mechatroniki przy Politechnice Warszawskiej.