Operaty akustyczne

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż pomiary akustyczne, lecz cały projekt akustyczny nie jest potrzebny, idealnym rozwiązaniem są konsultacje akustyczne. Przy tej formie współpracy jesteśmy w stanie skonstruować najlepszą ofertę tak, by spełniała dokładnie te wymagania, które są dla Ciebie istotne. Współpraca z nami jest idealnym uzupełnieniem pracy architektów, dla których specjalistyczna wiedza z dziedziny akustyki jest często niedostępna.

W przypadku dużych inwestycji istotna jest pewność, że ze zastosowane środki są nie tylko skuteczne ale również optymalnie dobrane w kontekście kosztów. Jeśli można zastosować element równie skuteczny i jednocześnie tańszy jednostkowo, przy przełożeniu na całą inwestycję, powoduje to zysk liczony w dziesiątkach czy setkach tysięcy złotych. Tak samo w sytuacji, gdy jakiś element jest źle dobrany. Generuje to wówczas olbrzymie straty finansowe i dodatkowo opóźnienia oraz kary umowne.

Dział projektowy Acousticity specjalizuje się w projektowaniu zaawansowanych rozwiązań z zakresu:
– izolacji akustycznej i wibroizolacji
– adaptacji akustycznej wnętrz
– pomiarów akustycznych
– instalacji sprzętu audio i video
– projektu akustycznego

Zatem jeśli potrzebujesz konsultacji z różnych zakresów akustyki, by uniknąć kosztownych błędów i nieodwracalnych pomyłek – skontaktuj się z nami!