Konsultacje akustyczne

Wszystko zaczyna się od prawidłowego rozpoznania problemu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz poradzić sobie z akustyką pomieszczenia, izolacją przed hałasem, czy też masz nietypowe pytanie związane z akustyką – realizację zadania zawsze zaczynamy od rozmowy.

Nie zawsze nasza współpraca musi kończyć się wykonaniem projektu, czasem wystarczy, że uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania i przez to zwiększysz swoją wiedzę. Niezależnie od tego, czy wykonujesz dylatację podłogi, budujesz ścianę działową, czy sam realizujesz swoje studio nagrań – chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiednich materiałów i rozwiązań.

Dlaczego warto

Metoda prób i błędów nie zawsze się sprawdza. Kiedy liczy się czas i pieniądze, warto porozumieć się z doświadczonym ekspertem.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w wielu dziedzinach akustyki. Korzystając z naszej pomocy uzyskasz pewne odpowiedzi na swoje pytania.

Jak to wygląda?

Potrzebujemy od Ciebie:

  • opisu problemu/potrzeby
  • rzutu (zdjęcia) pomieszczenia lub przestrzeni o której mowa (z zaznaczonymi wymiarami i meblami, oknami itp.)

 

Dzięki temu przedstawimy Ci wycenę konsultacji dostosowaną do Twoich potrzeb i skali problemu wraz z określeniem dodatkowych warunków. W razie potrzeby możemy spisać umowę na świadczenie takiej usługi.

Zapraszamy do kontaktu!