Symulacje akustyczne

Nasza firma zajmuje się symulacjami akustycznymi wnętrz, symulacjami hałasu oraz izolacyjności akustycznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie niemal każde obliczenia potrzebne do poprawnego zaprojektowania budynku. Oprogramowanie, którym dysponujemy pozwala nie tylko na symulacje akustyki, ale również nagłośnienia wewnątrz pomieszczenia. Możemy dzięki temu wykonywać projekty o pełnym zakresie prac akustycznych, co jest naszym zdecydowanym atutem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam w dobraniu najlepszych możliwych parametrów symulacji i odzwierciedleniu rzeczywistych warunków akustycznych w danym pomieszczeniu.

Symulacje akustyczne często wykonujemy również jako część większego opracowania, którego celem jest rozwiązanie konkretnego problemu. W tym celu często przed wykonaniem symulacji akustycznej konieczne jest zrobienie pomiarów akustycznych, aby zdobyć informacje na temat obecnie występujących problemów akustycznych w pomieszczeniu.

Jeżeli potrzebujesz rozwiązać swój problem związany z akustyką, a symulacje mogą Ci w tym pomóc – skontaktuj się z nami.