Wygłuszenia akustyczne – Warszawa

Wygłuszenia akustyczne

Wygłuszanie akustyczne mieszkań i pomieszczeń w Warszawie to jedna z podstawowych form działalności naszej firmy.
Zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych usług wyciszania pomieszczeń, począwszy od pomiarów akustycznych i identyfikacji źródeł hałasu, poprzez przygotowanie projektu oraz wytycznych montażowych odpowiednich zabezpieczeń akustycznych. Decydując się na wykonanie wygłuszenia akustycznego, należy mieć na uwadze:
– w przypadku zwiększania izolacyjności akustycznej ścian, konieczne jest wykonanie prac remontowych na całej powierzchni ściany (punktowo wieszane „panele akustyczne” nie przyniosą żadnej poprawy),
– w przypadku wykonywania adaptacji akustyki wnętrz – montaż ustrojów akustycznych może być „punktowy”.

Zwiększanie izolacyjności przegród jest niezbędne w przypadku przedostawania się do lokalu hałasu z innych pomieszczeń lub z zewnątrz budynku.
W przypadku ograniczania hałasu pogłosowego oraz poprawiania akustyki wnętrz, zakres prac może być mniejszy i nie musi wiązać się z wykonywaniem dużego remontu pomieszczeń.

Jeśli jesteś zainteresowany poprawą akustyki w swoim mieszkaniu, skontaktuj się z nami. Zapraszamy również do obejrzenia naszych wcześniejszych realizacji (zakładka ukończone projekty).