Wygłuszenia akustyczne Warszawa – promocja wakacyjna

Wygłuszenia akustyczne Warszawa – promocja

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej wakacyjnej promocji na badania akustyczne oraz wygłuszenia akustyczne w Warszawie.
Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem pomiaru akustyki, izolacyjności przegród lub hałasu w Twoim mieszkaniu – to jest idealny moment!

Wygłuszenia akustyczne aby były skuteczne, wymagają określenia źródła problemu oraz dobrania rozwiązania indywidualnie do potrzeb. Okres wakacyjny jest szczególnie dobrym czasem na wykonywanie badań, m.in. ze względu na niższy poziom zakłóceń w budynkach wielorodzinnych. Dzięki temu, niezbędne pomiary mogą być wykonane szybko i skutecznie.

W związku z tym, chcieliśmy zaoferować naszym klientom możliwość skorzystania z niższych cen naszych usług. Do końca sierpnia, wszystkie badania i pomiary akustyczne wykonywane na terenie Warszawy i okolic oferujemy ze zniżką -20% względem cen standardowych.

Zapraszamy do kontaktu – dział kontakt.

Wyciszenia akustyczne Warszawa – promocja

Równolegle z promocją na wygłuszenia akustyczne (redukcję pogłosu i „echa”) oferujemy Państwu rabat na wyciszenia akustyczne w Warszawie i sąsiednich miejscowościach.
Wyciszenia akustyczne mieszkań i biur polegają na poprawie izolacyjności ścian i stropów w obrębie wyciszanych pomieszczeń.

Jeśli Twój spokój zakłóca hałaśliwy sąsiad – ta promocja jest dla Ciebie!
Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.