Wyciszenia akustyczne ścian

Wyciszenia akustyczne

Wyciszenia akustyczne ścian i stropów w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych wymagają często wielowątkowego podejścia do problemu z akustyką. W większości przypadków, niezadowalająca akustyka ścian i stropów związana jest z szeregiem czynników, mających negatywny wpływ na izolacyjność akustyczną przegród w budynku. Jak w takim razie zidentyfikować problem i określić drogi przenoszenia hałasu? Konieczna jest pomoc ekspertów.

Nasza firma świadczy usługi z zakresu pomiarów akustycznych oraz wyciszania akustycznego przegród od wielu lat. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają szybko i sprawie uporać się z uciążliwym problemem. W zależności od decyzji klienta, oferujemy konsultacje akustyczne i dobór materiałów w celu wyciszenia ścian, stropu lub podłogi w mieszkaniu. W przypadku niestandardowych problemów, dysponujemy odpowiednim sprzętem pomiarowym w celu określenia dróg przenoszenia dźwięku i drgań przez konstrukcje budynku. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a zakres badań i prac ustalamy wspólnie z klientem.

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem wyciszenia akustycznego przegród w Twoim mieszkaniu – zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całej Polski.