Wyciszenia akustyczne

Wyciszenia akustyczne

Wyciszenia akustyczne budynków mieszkalnych oraz biurowych do jedna ze specjalizacji naszej firmy. Zajmujemy się poprawianiem warunków akustycznych wnętrz oraz izolacyjności akustycznej ścian i stropów, chroniąc Państwa przed niechcianym hałasem z zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń.

Jeśli komfort akustyczny w Twoim mieszkaniu lub biurze nie jest zadowalający – skontaktuj się z nami!
Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, zaproponujemy plan działań naprawczych. Na każdym etapie mają Państwo wpływ na zakres prac, wobec czego możliwe jest dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb.

Standardowym planem działań w celu wyciszenia akustycznego mieszkania lub biura jest:
– wykonanie oględzin oraz badań akustycznych, w celu określenia źródeł problemu oraz możliwych działań naprawczych,
– przedstawienie wyników badań oraz zaproponowanie zakresu prac w celu wyciszenia,
– przygotowanie projektu wg wytycznych, wraz ze szczegółowym opisem niezbędnych prac budowlanych (nasza firma nie zajmuje się wykonywaniem wyciszeń).

Wykonanie prac wg naszych zaleceń może zostać zrealizowane przez dowolną firmę remontową. Istotne jest ścisłe przestrzeganie zaleceń, gdyż nawet potencjalnie nieistotny szczegół może mieć kluczowe znaczenie dla akustyki! Wszystkie tego typu „pułapki” są indywidualnie opisywane w projekcie. Podczas prowadzenia prac, jesteśmy do dyspozycji w przypadku pojawienia się pytań do projektu.

Jeśli budujesz studio nagrań, lub po prostu chcesz odizolować się od hałaśliwego sąsiada – dobrze trafiłeś!
Wykonujemy zlecenia na terenie całej Polski: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Katowice i inne miasta.
Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy. Prosimy o kontakt przez formularz lub inny dogodny sposób – dział kontakt.