Wygłuszenia akustyczne – adaptacja pomieszczeń

Wygłuszenia akustyczne – adaptacja wnętrz

Wygłuszenia akustyczne mieszkań i pomieszczeń o specjalnym przeznaczeniu (studia nagrań, pokoje odsłuchowe) to jedna z głównych działalności naszej firmy. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną adaptacją akustyczną pomieszczeń, o czym świadczą nasze referencje oraz zadowolenie naszych klientów (ukończone projekty).

Wygłuszenia akustyczne to nie tylko zapewnienie wymaganej izolacyjności akustycznej, w celu wyciszenia pomieszczeń lub ochrony pomieszczeń sąsiadujących przed wytwarzanym dźwiękiem. Poprawne wygłuszenie pokoju wymaga również wykonania adaptacji akustycznej wnętrza, w celu osiągnięcia odpowiednich warunków akustycznych.

Przy wykonywaniu adaptacji akustycznej wnętrza, zwracamy uwagę na obecny oraz docelowy czas pogłosu oraz jego charakterystykę w szerokim paśmie częstotliwości. Dokonujemy analizy odbić dźwięku od powierzchni odbijających (stoły, okna, ściany i inne elementy wystroju) oraz badamy charakterystykę przenoszenia dźwięku, w tym mody własne pomieszczenia. Zakres analizy możemy ustalać indywidualnie z klientem. W zależności od potrzeb, wykonywana analiza może być rozszerzona, w celu zapewnienia jak najlepszych własności pomieszczenia. Z drugiej strony, jeśli klient planuje wykonanie podstawowej adaptacji pomieszczenia, zakres naszych prac jest odpowiednio mniejszy, a wycena bardziej przystępna.

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem adaptacji akustycznej swoich pomieszczeń, planujesz rozpocząć działalność studia nagrań lub po prostu chcesz, aby dźwięk z Twoich kolumn stereo zabrzmiał doskonale – skontaktuj się z nami. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.