Wygłuszenia akustyczne

Wygłuszenia akustyczne

Zajmujemy się wykonywaniem projektów kompleksowej adaptacji akustycznej oraz wykonujemy wygłuszenia akustyczne pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Współpracowały z nami różnorodne studia nagraniowe oraz firmy z branży audio-video. Ukończone projekty oraz nasze referencje można znaleźć o odpowiednich działach – referencje  oraz ukończone projekty.

Skuteczne wygłuszenie pomieszczenia zależy od jego wielkości, użytych materiałów do wykończenia powierzchni oraz przeznaczenia pomieszczenia. Charakterystyka pomieszczenia przeznaczonego na studio nagrań powinna być nieco inna, niż np. pomieszczenia mieszkalnego do słuchania muzyki. Wykonując projekt adaptacji akustycznej każdorazowo konsultujemy z klientem proponowane rozwiązania, w celu dostosowania akustyki do wymagań klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem wygłuszenia akustycznego pomieszczenia przeznaczonego do pracy z dźwiękiem lub wykonania adaptacji akustycznej pomieszczenia do słuchania muzyki – zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całej Polski: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Katowice.