Sprzęt studyjny i muzyczny:

Vicoustic - Dyfuzory

Vicoustic Trap Fuser Premium

Jest to wersja premium ustroju akustycznego o funkcji pochnianiająco-rozpraszającej Trap Fuser. Został on zaprojektowany zgodnie z teorią ustrojów QRD (Quadratic Residue Diffuser), a dzięki dodatkowym, drewnianym listwom, jego efektywność w zakresie dyfuzji jest zdecydowanie większa niż w wersji standardowej. Zakres jego działania mieści się między 550Hz a 5Khz.

 

szczegóły »

Vicoustic Trap Fuser

Wykonany ze spienionego polistyrenu (EPS) Trap Fuser, jest ustrojem łączącym w sobie funkcję pochłaniania i rozpraszania dźwięku. Takie połączenie pozwala na dużą kontrolę, głównie w średnich i wysokich częstotliwościach – został on zaprojektowany na zakres od 630Hz do 5KHz.

 

szczegóły »

Vicoustic Pulsar Fusor DA

Pulsar-Fusor-DAWykonane z najwyższej jakości spienionego polistyrenu (EPS) panele Vicoustic Pulsar Fusor DA to wyjątkowy kompromis pomiędzy ceną i jakością.
Zaprojektowane do działania z wysokimi częstotliwościami. Mogą być umieszczane na ścianach bocznych, tylnych, suficie, w różnych pozycjach – pionowo, poziomo - co dodatkowo wspomaga efekt rozproszenia dźwięku.

 

szczegóły »

Vicoustic Multi Fusor DC2

multi-fusor-dc2

Vicoustic Multi Fusor DC to wielopłaszczyznowy panel rozpraszający do mocowania na ścianach i sufitach. Rozprasza fale w dwóch planach poziomo i pionowo. Jest zbudowany z najwyższej jakości spienionego polistyrenu (EPS).

szczegóły »

Vicoustic Super Fusor Spyke 2

super-fusor-spyke-2

Vicoustic Super Fusor Spyke 2 zbudowany z najwyższej jakości spienionego polistyrenu (EPS) działa jak rozpraszacz energii dźwięku. Pomaga rozwiązać częste problemy pomieszczeń, związane z brakiem zrozumienia mowy czy też czytelności muzyki. Stosowany na suficie, ścianach działa na średnie i wysokie częstotliwości rozprowadzając fale równomiernie w całym pomieszczeniu.

szczegóły »