Sprzęt studyjny i muzyczny:

Jocavi - panele pochłaniające strojone

Tubabsorber

Jeden z najbardziej skutecznych absorberów nisko- i średnioczęstotliwościowych wśród paneli Jocavi. Powstał z myślą o zapewnieniu Ci komfortu użytkowania i uczynieniu Twojego brzmienia czystym i przejrzystym.

 

 

szczegóły »

Tubabsorber SY

Mniejsza wersja znakomitego absorbera TUBABSORBER, przystosowana do małych i średnich pomieszczeń. Możesz użyć go u siebie w domu, doskonale sprawdzi się też w sali do ćwiczeń lub jako uzupełniający element absorbujący w większych pomieszczeniach.

 

 

szczegóły »

Basscorner

Jest to ustrój od początku do końca zaprojektowany z myślą o pochłanianiu energii fal stojących. Nastrojony na niskie częstotliwości i dostosowany do montażu w rogach pomieszczeń, czyli dokładnie tam, gdzie rezonans jest najbardziej słyszalny a skuteczność absorbera największa. Uwolni Twoje wnętrze od buczącego, nieprzyjemnego brzmienia i wybijających się niskich tonów.

 

szczegóły »

Basslayer

W każdym pomieszczeniu muzycznym, od sali do ćwiczeń po salę koncertową, podstawową, niesłychanie istotną kwestię stanowi kontrola niskich częstotliwości. Stosując BASSLAYER, możesz ujednolicić czas pogłosu w całym zakresie częstotliwości i ograniczyć natężenie fal stojących, które dotąd zniekształcały barwę i utrudniały percepcję dźwięku.

 

szczegóły »

Bassweakner

Jocavi BassweaknerDzięki swoim właściwościom pochłaniającym i oryginalnemu ukształtowaniu powierzchni dźwiękochłonnej jest to idealne rozwiązanie dla każdego melomana, dla którego liczy się nie tylko doskonałe brzmienie, ale również ciekawa stylizacja wnętrza. Kształt BASSWEAKNER został zaplanowany specjalnie z myślą o ograniczaniu natężenia fal stojących w rogu pomieszczenia.

szczegóły »

Roundbasscorner

Jocavi RoundbasscornerJeśli Twoją pasją jest tworzenie, nagrywanie lub słuchanie muzyki, z pewnością ważne jest dla Ciebie, aby brzmienie instrumentu czy ludzkiego głosu docierało do Twoich uszu wierne i nienaruszone przez wady akustyczne pomieszczenia. Aby Ci to zapewnić, Jocavi oferuje panel zaprojektowany z myślą o całkowitym zniwelowaniu szkodliwego wpływu fal stojących.

 

szczegóły »

Staidtreat BXA

Jocavi Staidtreat BXADrobiazgowo przemyślana konstrukcja czyni z niego jeden z najskuteczniejszych absorberów na rynku. Twórcy panelu uwzględnili ponadto fakt, że najlepsze efekty w niwelowaniu wpływu fal stojących przynosi montaż absorbera w rogu pomieszczenia i dostosowali kształt BXA do takiej właśnie lokalizacji.

 

szczegóły »

Staidtreat BWX

Jocavi Staidtreat BWXLekki i praktyczny absorber o wielofunkcyjnej konstrukcji,  efektywny w całym zakresie częstotliwości. Wiele korzyści dla Ciebie w jednym, niezwykle wydajnym panelu. Łącząc go z panelem STAIDTREAT BXA osiągniesz spektakularne efekty w zakresie pochłaniania niskich częstotliwości.

 

szczegóły »

Walltrap

Jocavi WalltrapAudytoria muzyczne, studia, sale ćwiczeń, wszystkie wnętrza przeznaczone do słuchania, nagrywania i wykonywania muzyki potrzebują powierzchni, które skutecznie będą pochłaniały energię fal o niskich częstotliwościach. WALLTRAP idealnie sprawdzi się w tej funkcji, zapewniając Ci akustyczny komfort i gwarantując przejrzysty i wyrazisty dźwięk.

 

szczegóły »

A.T.P. Basskeeper Angle

Jocavi A.T.P. Basskeeper AngleWyjątkowo wydajny, niskoczęstotliwościowy absorber, który wyeliminuje szkodliwy wpływ rezonansów pomieszczenia na jakość Twojej muzyki. Dzięki niemu brzmienie będzie wyraziste, przejrzyste, pozbawione buczenia, wywołanego zbyt wolnym zanikiem energii niskich częstotliwości.

 

 

szczegóły »

A.T.P. Basskeeper Wall

Jocavi A.T.P. Basskeeper WallWyjątkowy, oryginalny panel, nastrojony na absorbcję fal o niskich częstotliwościach. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości odsłuchu w Twoim studiu, sali do ćwiczeń, kinie domowym i każdym innym pokoju, którego używasz do tworzenia, nagrywania i słuchania muzyki, BASSKEEPER WALL jest Ci niezbędny.

 

 

szczegóły »

A.T.P. Slimbass Angle

Jocavi A.T.P. Slimbass AngleUmieszczając go w rogu swojego pokoju ćwiczeń, domowego studia, reżyserni i każdego innego pomieszczenia, w którym zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku, ograniczysz natężenie fal stojących, zapewniając sobie nieprawdopodobną poprawę warunków akustycznych.

 

 

 

szczegóły »

A.T.P. Slimbass Wall

Jocavi A.T.P. Slimbass WallStylowo zaprojektowany panel absorpcyjny, nastrojony na pochłanianie fal o niskich częstotliwościach. Minimalizuje energię fal stojących, zapewniając Ci komfort, podczas słuchania, wykonania, nagrywania muzyki. Dzięki SLIMBASS brzmienie będzie czyste, pozbawione uciążliwych dudnień.

 

 

szczegóły »