Sprzęt studyjny i muzyczny:

Jocavi - panele pochłaniające

Wallblind

Panel przenośny, który otworzy przed Tobą szeroki wachlarz możliwości adaptacji akustyki wnętrza. Osiągniesz doskonałe efekty umieszczając go w studiu nagraniowym, kiedy nagrywasz jednocześnie cały zespół muzyków. W zależności od ustawienia względem źródła staje się absorberem lub dyfuzorem.

 

szczegóły »

Snowsorber

Absorber o wysokim współczynniku pochłaniania, dzięki któremu przeprowadzisz adaptację akustyczną każdego pomieszczenia o nadmiernej pogłosowości. Dzięki niskiej cenie i wysokiej skuteczności możesz niskim kosztem osiągnąć wymarzony rezultat nawet w dużym pomieszczeniu.

 

szczegóły »

Mellowalltrap

Jeśli poszukujesz sposobu na maksymalne zwiększenie pochłaniania dźwięków o średnich częstotliwościach, MELLOWALLTRAP jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Przemyślany projekt w połączeniu z wysoką jakością materiału czyni z tego absorbera w pełni profesjonalne narzędzie do użytku w studiach nagraniowych, salach ćwiczeń i wielu innych pomieszczeniach muzycznych.

 

szczegóły »

Lightwalltrap

Podobnie jak MELLOWALLTRAP, panel ten stworzono koncentrując się na pochłanianiu średnich częstotliwości, z myślą o montażu na ścianach i sufitach - na tym jednak podobieństwa się kończą. Jest to narzędzie zaadoptowane do Twojego domowego studia, sali ćwiczeń, salonu, generalnie do każdego małego pomieszczenia, w którym będziesz go potrzebował.

 

szczegóły »

Mellowaffle

Absorber stworzony z myślą o eliminacji echa lub ograniczaniu pogłosowości pomieszczeń o dużej kubaturze. Jest panelem dwustronnym, który możesz zarówno zamontować na powierzchniach ograniczających pomieszczenie jak i powiesić w dowolnym miejscu. Niewiarygodnie skutecznie ogranicza energię dźwięków powietrznych.

 

szczegóły »

Leaky FM

Rodzina profesjonalnych paneli akustycznych powstałych z myślą o najwyższej klasy studiach radiowych i telewizyjnych, kabinach lektorskich i audytoriach. Kształtuje akustykę pomieszczenia w sposób pozwalający osiągnąć idealne warunki do nagrywania mowy.

 

 

szczegóły »

Addsorber

Tego panelu możesz używać zarówno pojedynczo jak i w ilości kilku sztuk (w tym o niestandardowych wymiarach) pokrywając np. całą ścianę. Występuje w 4 typach perforacji, z których każda pozwoli Ci uzyskać odmienny efekt akustyczny i wizualny. Poza wyraźnymi cechami pochłaniającymi panele ADDSORBER wykazują również właściwości rozpraszające.

 

szczegóły »

Staidtreat WBA

Skonstruowany z najwyższej jakości specjalistycznych materiałów połączonych ze sobą w odpowiednich proporcjach, z wysoką skutecznością pochłania dźwięk w szerokim zakresie średnich i wysokich częstotliwości. Z łatwością zainstalujesz go zarówno na ścianie, suficie lub suficie podwieszanym.

 

szczegóły »

A.T.P. Trap 30S / Trap 30R

Proste i tanie narzędzie skutecznie ograniczające wpływ fal stojących w każdym wnętrzu. Docenisz łatwość i skuteczność, z jaką ten wyjątkowy ustrój uwolni Cię od uciążliwych, długo wybrzmiewających niskich tonów.

 

 

 

szczegóły »

A.T.P FoamSorb

Wysokiej jakości absorbent, który rozwiąże problem zbyt długiego pogłosu w szerokim zakresie częstotliwości, wykazując szczególną skuteczność w środkowych pasmach. Cechuje go unikalny design i jednocześnie wiele możliwości łączenia z innymi panelami A.T.P.

 

 

szczegóły »

A.T.P. BABS

Przenośny, dwustronny absorber o wielokierunkowych zastosowaniach. Składa się z dwóch powierzchni o zróżnicowanym stopniu i charakterystyce częstotliwościowej pochłaniania. Stworzony do sal ćwiczeń, pomieszczeń nagraniowych i odsłuchowych, otworzy przed Tobą wiele możliwości kształtowania akustyki wnętrza.

 

szczegóły »

A.T.P. Basmel

Skutecznie pochłania energię akustyczną z szerokiego zakresu częstotliwości, zachowując jednolity, bardzo wysoki współczynnik pochłaniania w środkowym i wysokim pasmie. Bardzo wytrzymały, odporny na ogień i wilgoć, o odpowiedniej izolacji cieplnej. Korzystne cenowo połączenie skuteczności, trwałości i wygody.

 

szczegóły »

Motif

MOTIF to artystyczne udoskonalenie paneli Lightwalltrap i Mellowalltrap - artystyczna dusza tchnięta w martwe płótno. Jeśli zależy Ci, aby Twoje wnętrze cechowała nie tylko czysta akustyka, ale i stylowy wystrój, spełnienie Twoich oczekiwań kryje się właśnie w MOTIF.

 

 

 

szczegóły »

Ebony

Pomimo niewielkich rozmiarów odpowiedni dobór materiałów pochłaniających sprawia, że absorber EBONY jest wyjątkowo wydajny. Jeśli narzekasz na zbyt długie wybrzmiewanie dźwięków o średnich częstotliwościach, często skutkujące niewyraźnym, “zamazanym” brzmieniem mowy i muzyki, właśnie odkryłeś sprzęt, który rozwiąże Twój problem.

 

szczegóły »

Convexabsorber

Kształt i dobór materiałów sprawiają, że pochłania równie skutecznie energię dźwięków o niskich i średnich częstotliwościach, rozpraszając jednocześnie falę akustyczną. Dzięki panelom CONVEXABSORBER jasne, wyraziste brzmienie muzyki i mowy odczujesz w równym stopniu w każdej części pomieszczenia.

 

 

szczegóły »

A.T.P. Stripesorb

Wyjątkowo wydajne, korzystne cenowo rozwiązanie akustyczne, które w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania, eliminując trzepoczące echo w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu - małym studiu, pokoju odsłuchowym, kabinie do nagrywania wokalu i wielu innych miejscach.

 

 

szczegóły »

A.T.P. Widebaffle

Rozwiązanie, którego niski koszt idzie w parze z nadzwyczajną efektywnością. Niweluje wszelkie negatywne efekty akustyczne, których dotąd doświadczałeś, przebywając w wielkich pomieszczeniach. Skraca czas pogłosu i pochłania hałas przenoszony drogą powietrzną.

 

 

 

szczegóły »

A.T.P. Seafoam

Drobiazgowo przemyślana konstrukcja, niewiarygodnie niska masa i atrakcyjny wygląd sprawiają, że SEAFOAM jest absorberem wydajnym i praktycznym, który doskonale wpasuje się w każdy wystrój. Skutecznie pochłania energię akustyczną, zwiększa izolacyjność, chroni przed hałasem.

 

 

szczegóły »

A.T.P. Camou

Jest to niezawodna, akustycznie udoskonalona modyfikacja paneli z rodziny COSMOS. CAMOU wyposażono w ten sam materiał pochłaniający - piankę akustyczną w zabudowie z EPS. Wykazuje nadzwyczajną skuteczność w paśmie średnich częstotliwości, a jego unikalna budowa sprawi, że doznasz nowych akustycznych wrażeń.

 

szczegóły »

A.T.P. Cosmos

Skuteczny absorber o zaawansowanej, precyzyjnej konstrukcji i wysokich walorach estetycznych. Jego niewiarygodne właściwości pochłaniające w pasmach częstotliwości obejmowanych przez ludzką mowę spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego użytkownika.

 

 

szczegóły »

Więcej artykułów…

  1. A.T.P. CubeSorb