Sprzęt studyjny i muzyczny:

AKA Design - profesjonalne meble studyjne

AKA Design

Firma AKA Design jest producentem profesjonalnych stołów pod konsolety do pomieszczeń reżyserskich.

Dzięki różnorodności wyboru, wysokiej jakości wykonania i ergonomii każdego z elementów w zestawie, są one jednym z najlepszych rozwiązań tego typu na rynku!

Możesz polepszyć estetykę i funkcjonalność swojego studia na dwa sposoby:

 1. Wybierz jeden ze stołów standardowych. Masz do wyboru modele:
  • ProWave
  • ProEdit
  • ProMedia
  • ProLite
  • ProCommand
  • ProVoice

   Każdy z nich charakteryzuje się najwyższą jakością wykończenia oraz ergonomią, która jest jednym z ważniejszych warunków przyjemnej pracy w studiu. Zróżnicowane rozmiary stołów oraz elementów dodatkowych, takich jak stojące racki, pozwalają na proste dostosowanie ich do Twoich potrzeb.
 2. Zdecyduj się na indywidualny projekt stołu. Będziesz miał pewność, że zakupiony przez Ciebie mebel jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałeś i przy jakim chciałeś tworzyć.

  Aby stworzyć taki projekt potrzebujemy dokładnych wymiarów pomieszczenia (rzutów, planów adaptacji, aby określić wolną przestrzeń na stół), zdjęć (pokazujące stan istniejący, wizualizację projektu), wymagań estetycznych (materiał blatu, rodzaj drewna, rodzaj podstawy stołu) oraz wymagań sprzętowych (jakie urządzenia ma mieścić stół, ilość racków, wymiary w U). Taki komplet informacji pozwoli nam zrobić projekt, z którego będziesz w pełni zadowolony!

Zapoznaj się z opisem poszczególnych mebli, skontaktuj się z Acousticity i wybierz odpowiednie rozwiązanie do swojego pomieszczenia nagraniowego.

Rozpocznij rewolucję w Twoim studio!

clearcut_b_th AKA Design AKA Design