Sprzęt studyjny i muzyczny:

Acousticity - Dyfuzory

Panel Rozpraszający Acousticity Cityfusor

Acousticity CityfusorGeometryczna struktura panelu akustycznego Acousticity Cityfusor idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze. Wyrazisty design idzie w parze z naciskiem, jaki położyliśmy na kształtowanie akustyki średnich i wysokich częstotliwości.

szczegóły »

Panel akustyczny rozpraszający Acousticity Fractal 1d7

acousticity_fractal_1d7_thPanel akustyczny rozpraszający Acousticity Fractal 1d7 to dyfuzor fraktalowy. Jego wymiary to 100x110x30 i został zaprojektowany na podstawie dyfuzora Classic 1d7. Aby zapewnić pełne spektrum rozproszenia dźwięku, korzysta on z fraktali.

szczegóły »

Panel Akustyczny rozpraszający Acousticity Classic1d7

acousticity-dyfuzor-classic1d7_thDyfuzor Classic 1d7 to panel o wymiarach 60x60x20cm wykonany całkowicie ze sklejki. Działa w paśmie średnich i wysokich tonów, znacznie poprawiając panujące warunki akustyczne.

szczegóły »

panel Akustyczny Rozpraszający Acousticity ClassicPaneling 1d7

acousticity-classicpaneling2_thPanele akustyczne Acousticity ClassicPaneling 1d7 to drewniane listwy o wymiarach 100x10x3cm stworzone po to, aby rozpraszać dźwięk. Należą one do serii Classic, czyli wykonane są całkowicie z drewna wzbogacając akustycznie w ten sposób nie tylko dźwięk, ale i wystrój pomieszczenia.

szczegóły »

Dyfuzory (panele akustycze rozpraszające) Acousticity na zamówienie

Jeśli potrzebujesz jakiegoś nietypowego dyfuzora, który idealnie pasować
będzie do Twojego wnętrza, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie
taki ustrój.

szczegóły »