Sprzęt studyjny i muzyczny:

Urządzenia do iPada

Rode iXY

Rode iXYStereofoniczny mikrofon dedykowany dla iPhone'a oraz iPada z wbudowanym przetwornikiem A/D (24-bit/96kHz).

 

szczegóły »

Apogee Mic

Apogee MicJest to pierwszy, studyjnej jakości mikrofon USB. To urządzenie wielkości iPhone’a pozwoli Ci nagrywać dźwięki, jakie tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić, w dowolnym miejscu.

szczegóły »

Apogee JAM

Apogee JAMJAM to przenośny interfejs do urządzeń iOS umożliwiający podłączenie do nich gitary.

szczegóły »

Akai MPC Fly

Akai MPC FlyMPC Fly to przenośny kontroler dla DJów działający, jako maszyna perkusyjna do syntezowania dźwięków perkusyjnych i tworzenia beatów.

szczegóły »

Line6 MIDI Mobilizer II

Line6 MIDI Mobilizer IIMIDI Mobilizer II to interfejs MIDI współpracujący z przenośnymi urządzeniami. Jest kompatybilny ze standardem CoreMIDI oraz najnowszymi aplikacjami.

szczegóły »

Line6 Mobile In

Line6 Mobile InMobile In pozwala na podłączenie do przenośnego urządzenia gitary. Zapewnia bogate i czyste brzmienie, cyfrowy dźwięk do 24-bitów/48 kHz oraz wejście z dynamiką 110 dB.

szczegóły »

Line6 Mobile Keys 26 & 49

Line6 Mobile KeysFirma Line6 wprowadza na rynek nowe modele klawiatur sterujących przeznaczonych do użytku z urządzeniami iOS takimi jak iPad czy iPhone.

szczegóły »

IK Multimedia iRig Mic Cast

iRig Mic CastTen niezwykle kompaktowy mikrofon został zaprojektowany specjalnie do nagrywania podcastów, wywiadów, wykładów, przemówień i innych form mówionych.

szczegóły »

Alesis iO Mix

Alesis iO MixPierwsze urządzenie umożliwiające przekształcenie Twojego iPada w przenośne studio, dzięki któremu możesz nagrywać i miksować w dowolnej aplikacji muzycznej.

szczegóły »

Alesis iO Dock

Alesis iO DockDzięki mocnemu procesorowi, interfejsowi dotykowemu oraz mnogości aplikacji na iPada możesz z pomocą iO Dock zamienić swój tablet w urządzenie do tworzenia, produkcji i grania muzyki.

szczegóły »