Sprzęt studyjny i muzyczny:

Interfejsy Pro Tools HD

HD I/O

hd_dramatic

Skorzystaj z absolutnie najwyższej jakości dźwięku i niezwykłej elastyczności dzięki nowemu przetwornikowi do systemu Pro Tools HD.

szczegóły »

HD MADI

madi_dramatic

Rozszerz swój system Pro Tools HD o możliwości współpracy z systemami pracującymi w standardzie MADI, włączając w to routery i cyfrowe konsole, wykorzystując nowy interfejs Avid HD MADI.

szczegóły »

HD OMNI

omni_dramatic

Nagrywaj najwyższej jakości, wysokiej rozdzielczości sygnał audio poprzez doskonałe preampy mikrofonowe oraz kontroluj odsłuch w formacie nawet do 7.1 z wielozadaniowym interfejsem Avid HD OMNI.

szczegóły »

SYNC HD

sync_dramatic

Utrzymaj swój, nawet największy system Pro Tools HD w doskonałej synchronizacji. SYNC HD pozwala na bardzo dokładne zsynchronizowanie do sygnałów serial timecode (poprzez RS-422), LTC, bi-phase/tach, włączając w to także bardzo dokładny sygnał o niskim jitterze jakim jest Word Clock (obsługiwany do 192 kHz).

szczegóły »

PRE

pre_dramatic

Oferujący osiem najwyższej jakości kanałów, PRE jest przedwzmacniaczem mikrofonowym o krystalicznie czystym brzmieniu zaprojektowanym specjalnie do pracy w środowisku Pro Tools HD. PRE akceptuje na wszystkich ośmiu kanałach prawie wszystkie typy sygnałów wejściowych. Należą do nich sygnały mikrofonowe, liniowe i instrumentalne.

szczegóły »