Sprzęt studyjny i muzyczny:

Avid Pro Tools 9

Moc, kreatywność i elastyczność w najbardziej zaawansowanej platformie do produkcji dźwięku

Przejdź do Pro Tools 11

Następna generacja profesjonalnej produkcji audio

Otwórz się na możliwości. Avid Pro Tools 9 redefiniuje możliwości najbardziej popularnej i zaawansowanej platformy do edycji muzyki i post-produkcji. Zupełnie nowa architektura w wersji otwartej Pro Tools, teraz pozwala na znacznie więcej.

Pracuj z interfejsem audio lub bez. Twórz większe, lepiej brzmiące miksy, z większą ilością śladów, z automatyczną kompensacją opóźnień. Otwórz się na lepszą integrację z innymi programami do montażu audio i video, oraz na konsole i kontrolery z serii Avid Artist Series i Avid Pro Series (dawniej Euphonix). Z Pro Tools 9 możesz komponować, nagrywać, edytować i miksować tak, jak chcesz, teraz na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej.

Co nowego?


Pracuj tak ja lubisz!

Wykorzystaj elastyczność oprogramowania Pro Tools 9 z ulubionymi interfejsami audio Avid lub z innymi obsługującymi Core Audio lub ASIO. Użyj także systemu Pro Tools 9 jako całkowicie samodzielnego programu.

 


 

Twórz większe, lepiej brzmiące miksy.

Pracuj z większymi, bardziej złożonymi projektami, z użyciem 96 lub 192* jednoczesnych śladów audio, 128 śladów instrumentalnych, 512 MIDI, 256 busów i 160 auxów.

Zobacz porównanie specyfikacji Avid Pro Tools 9 z poprzednią generacją.

 


 

Bądź bardziej twórczy z najlepszymi narzędziami

Pracuj wydajnie i uzyskaj najlepsze wyniki z automatyczną kompensacją opóźnień, wielośladowym Beat Detective`m, pełnym oknem importu danych, DigiBase Pro i innymi narzędziami, teraz dostępnymi w standardzie.


 

Współpracuj z innymi - łatwiej

Teraz współpraca z innymi twórcami i realizatorami jest o wiele łatwiejsza dzięki wbudowanej obsłudze standardu OMF/AAF/MXF. Możesz z łatwością otwierać projekty utworzone w innych programach audio i video, oraz stworzonych bezpośrednio w programach rodziny Pro Tools.

 

 


 

Lepsza integracja z kontrolerami

Oprócz współpracy z cenionymi kontrolerami C|24 i ICON*, do zwiększenia ergonomii i prędkości pracy, możesz także używać konsol Avid Artist Series i Avid Pro Series.


 

Pracuj z obrazem na więcej sposobów

Rozszerz możliwości postprodukcyjne z zaawansowanymi funkcjami, dostępnymi w teraz oprogramowaniu Pro Tools. Time Code Ruler, wymiana OMF/AAF/MXF, ulepszona kontrola panoramy stereo i nowy, lepszy surround Panner do miksów 7.1*.

 

 


 

Zwiększ swoje możliwości dzięki nowemu Complete Production Toolkit 2

Rozszerz możliwości swojego systemu Pro Tools LE do funkcjonalności oprogramowania Pro Tools HD** dzięki dodatkowi Complete Production Toolkit 2.

 

 


 

* Dostępny dla Pro Tools HD 9 oraz Pro Tools 9 z Complete Production Toolkit 2.

** Z pewnymi ograniczeniami (Zobacz porównanie specyfikacji Avid Pro Tools 9 z poprzednią generacją)

 

Wymagania systemowe

Kwalifikowany przez Avid Mac OS X, lub PC z systemem Windows
Klucz PACE iLok – (do autoryzacji oprogramowania, załączony z pełną wersją zakupionych licencji)
 
  • Kwalifikowany przez Avid Mac OS X, lub PC z systemem Windows
  • Klucz PACE iLok – (do autoryzacji oprogramowania, załączony z pełną wersją zakupionych licencji)

 

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą produktów Avid Pro Tools:

Cennik Pro Tools 11