Sprzęt studyjny i muzyczny:

Kontrolery

Rodzina interfejsów oraz kontrolerów Artist

Po raz pierwszy prezentujemy kontrolery z serii Artist - wysokiej jakości urządzenia sterujące, które zapewniają większą kontrolę i oferując przy tym bardziej przystępne rozwiązania. Kompaktowe i mobilne, mieszczą się w każdym setupie, stworzone według najlepszego w swojej klasie wzornictwa przemysłowego, bardzo czułe na dotyk, oraz posiadające rozbudowane funkcje które pozwolą uwolnić się od monotonii pracy z myszą i klawiaturą.

szczegóły »

Icon D-Command ES

d-command-es

Podążając za sukcesem jaki odniósł ICON D-Control ES, firma Digidesign z przyjemnością przedstawia nową konsolę ICON D-Command ES, która w bardzo kompaktowym wydaniu, zawiera ten sam, niezwykle wygodny układ kolorystyczny jak jej większy bliźniak.

szczegóły »

C|24

digidesign_hd-c24

Elegancki i stylowy, nowy 24-ro kanałowy kontroler C|24 umożliwia pełną kontrolę w systemie Pro Tools® procesów nagrywania i miksowania, oferując dodatkowo wysokiej jakości analogowe wejścia oraz dając możliwość pełnej kontroli odsłuchu w formacie 5.1.

szczegóły »

Command|8

C8_G5Command|8 umożliwia wygodną i komfortową pracę z Twoim systemem Pro Tools HD i Pro Tools LE, pracującym na systemie Windows i Mac OS X. Co prawda na rynku istnieją rozwiązania innych producentów, jednak tylko Command 8 był zaprojektowany przez firmy Avid i Focusrite specjalnie dla systemów Pro Tools. W efekcie Command|8 daje Ci kontrolę i jednocześnie, tylko on jest certyfikowany do systemów Avid'a.

szczegóły »

SurroundPanner

jlcoopere-surround-paner

Sterownik Surround Panner dla systemu Pro Tools firmy JLCooper jest wysokiej jakości kontrolerem panoramy umożliwiającym komfortowe sterowanie dźwiękiem w polu dookólnym. Kontroler Surround Panner współpracuje z każdym systemem Pro Tools HD.

szczegóły »