Izolacja przed hałasem:

Projekty akustyczne

iStock_000006666035XSmall

Zobacz też:  Rekomendacje   /   Zrealizowane projekty  /  Cennik usług akustycznych 

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak olbrzymi wpływ na to, co słyszysz, ma pomieszczenie, w którym pracujesz czy odpoczywasz? Nie? W sumie racja, przecież dźwięku nie widać, fala dźwiękowa w sposób niewidoczny rozpływa się po pomieszczeniu, więc czym się przejmować.

Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna i nawet najlepszy sprzęt zagra tylko tak dobrze na ile pozwoli mu na to akustyka pomieszczenia. Bez niej jest jak luksusowy jacht na pustyni pozwalający żeglować, ale jedynie po bezkresnym oceanie autosugestii...

Jesteśmy po to, by Twoje brzmienie było dokładnie takie, jakie lubisz.

Jesteśmy po to by Twoje brzmienie było dokładnie takie, jakie lubisz i jakiego oczekujesz. Dzięki naszym wysiłkom, wiedzy i doświadczeniu możesz cieszyć się prawdziwym żeglowaniem na bezkresnym oceanie wszechogarniających dźwięków już od teraz!

Niezależenie czy potrzebujesz referencyjnej reżyserni, studia nagraniowego, czy chcesz aby Twoje kino domowe i pokój odsłuchowy wzbogacały brzmienie nagrań, my mamy wiedzę i doświadczenie jak je zaprojektować. W naszych projektach akustycznych wykorzystujemy do zarówno standardowe panele akustyczne, ustroje pochłaniające i rozpraszające, jak i złożone konstrukcje jak ściany akustyczne czy sufity akustyczne izolujące przed hałasem.

Nasze rozwiązania pozwalają równomiernie kontrolować wysokie, średnie i niskie częstotliwości zapobiegając niekorzystnemu uwypuklaniu się rezonansów pomieszczenia (tzw. modów) skracając czas pogłosu w całym paśmie czy modelując inne parametry akustyczne w zależności od zastosowania pomieszczenia. Jeśli potrzebujesz wysokiej izolacji akustycznej szczególnie pasma basowego nasze konstrukcje pozwolą znacznie ograniczyć hałas przedostający się do wewnątrz bądź na zewnątrz.

Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać informacje o nowych projektach akustycznych, produktach, realizacjach czy szkoleniach zapisz się do naszego newslettera i skorzystaj z wiedzy, która otworzy Ci nowe możliwości i zaoszczędzi mnóstwo energii i czasu.