Panele, pianki i sufity akustyczne:

Panele, pianki i sufity akustyczne

Kiedy pracujemy nad akustyką wnętrz, ważna dla nas jest również estetyka. W swojej ofercie posiadamy wiele sprawdzonych materiałów, które pozwalają indywidualnie dostosować projekt do Twoich potrzeb.

Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak: Vicoustic, Auralex, Jocavi, Acousiticy, AKA Design, Offect, Ecophon czy Isover. W naszym laboratorium projektujemy również nowoczesne i niestandardowe ustroje akustyczne, dzięki którym będziesz mógł uzyskać wymagane parametry pomieszczenia.

Przejdź do: Panele akustyczne - oferta

Dlaczego warto

Ustroje akustyczne to materiały specjalnie projektowane pod względem akustyki. Odpowiednio rozmieszczone pozwalają na zapanowanie nad dźwiękiem w taki sposób, w jaki potrzebujesz.

 

Posiadamy wiedzę i praktykę w projektowaniu, która pozwala nam zaproponować Ci najlepsze materiały i podpowiedzieć, jak je wykorzystać.

Jak to wygląda?

Jeśli potrzebujesz naszej porady dotyczącej odpowiedniego rozmieszczenia wybranych elementów - napisz do nas.  Będzie to dodatkowa mini usługa płatna od 100 do 600zł brutto w zależności od powierzchni i ilości zakupionego towaru. Dzięki temu będziesz miał pewność, że panele zostaną odpowiednio użyte.

 

Prześlemy Ci informacje o dostępności i innych ważnych warunkach zamówienia. Następnie dostarczymy proformę na Twoje zamówienie.

Jesteś zainteresowany?