Izolacja przed hałasem:

Izolacja przed hałasem

Hałas to wszelkie dźwięki niepożądane w danym miejscu i czasie. Badania wykazują, że przebywanie w miejscach o zbyt dużym poziomie dźwięku powoduje stres i zmęczenie, a ponad 60% obywateli Unii Europejskiej spędza w takim środowisku powyżej 8 godzin dziennie!

Hałas to również wrażenie subiektywne. Rozumiemy, jak ważna jest cisza we własnym domu, gdzie często źle wykonana ściana skutkuje kiepską izolacją akustyczną pomiędzy mieszkaniami. Czasem wystarczy kilka prostych zabiegów by zredukować problem, niekiedy jednak wymagana jest poważniejsza interwencja w konstrukcję przegrody. Jeżeli nie wiesz, jak poradzić sobie z tymi kłopotami, skontaktuj się z naszym biurem.

Dlaczego warto

Hałas to jeden z podstawowych problemów cywilizacyjnych, a uzyskanie komfortu akustycznego w pracy i w domu jest nie do przecenienia.

 

Samodzielne próby rozwiązania problemów z izolacją akustyczną mogą skutkować nawet pogłębieniem kłopotów (tzw. mostki akustyczne).

 

Acousticity reprezentują eksperci od akustyki, jak również specjaliści od budownictwa. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy.

Jesteś zainteresowany?